Geçiş Kontrol Sistemleri

  • Geçiş Kontrol Sistemleri güvenli giriş ve çıkışı sağlamak amaçlı kurulan sistemler olarak bilinsede günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte alarm sistemi, personel devam takip, geçiş kontrol ve video entegrasyonları ile birlikte %100 verimlilikte ve %100 güvenli sistemler olarak çalışmaktadır.

  • Bluetooth sayesinde kapı açma, parmak izi ve yüz biyometriği gibi geçiş yöntemleride aynı sistemler içerisinde mevcuttur.

  • İstenmeyen durumlarda alabileceğiniz bildirimler ile işletmenizi güvenli hale getirmede kolaylık sağlayacaktır.

  • Web tabanlı raporlama yazılımlarımız ile kolayca istediğiniz rapora ulaşabileceksiniz.

  • Alarmco, Gallagher Security resmi distribütörü olarak yüksek güvenlikli projeleri hayata geçirmektedir.

Gallagher Controller 600

(C300100)

Gallagher Controller 6000, gerçek zamanlı olarak verileri işleyebilen, depolayabilen ve iletebilen, Gallagher Command Center sunucusu ile dağıtılmış saha donanımı arasında bulunan son derece akıllı ve güçlü bir arayüzdür.

Gallagher 8H Module

(C300182)

Esnek, hızlı, uygun maliyetli ve güvenli olan Gallagher HBUS    I / O Cihazları, giriş ve çıkış genişletme seçenekleri sunar, Gallagher Controller 6000'in bağlantısını genişletir ve diğer HBUS cihazlarıyla paylaşılan kablolamayı destekler.

Gallagher FT Cabinet

(C30000)

gallagher-cabinet-access-control-system-
Güçlü bir polikarbon/ ABS plastik alaşımından üretilen Gallagher Kabineti, UL94 alev derecesine sahiptir. Gallagher Kontrolörleri ve LOCAL BUS I / O PCB'leri için bir ayak izi sağlar. Bir PCB takıldığında, hem ön hem de arka için optik dış müdahale koruması sağlanır.

Gallagher T series Readers

T-Serisi akıllı kart ve çoklu teknoloji okuyucu serisi T10, T11, T12, T15 ve T20, hem günlük kullanımın zorluklarına hem de olumsuz çevre koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Gallagher Command Center Software

Command Center, projenize her yönüyle benzersiz bir kontrol sağlayan, merkezi bir platform olan, Gallagher’ın entegre güvenlik çözümlerinin kalbinde yer alan güçlü bir yazılımdır.