Alarmco, 

Hangi sektörlerde güvenlik sistemi faaliyeti sağlıyor ?

Banka & Finansal Hizmetler

Güvenlik seviyesinin en yüksek tutulduğu Bankacılık&Finansal Hizmetler sektöründe, teknolojinin bize sunduğu yüksek güvenlikli ürünlerin entegrasyonunu bu sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Eğitim

Tüm eğitim faaliyetlerinin yapıldığı alanlarda dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı ziyaretçi, personel ve öğrenci giriş noktalarından itibaren, ziyaret yönetimi ve takibi, plaka okuma ve kişi sayma sistemleri bu sistemlere entegre olarak kartlı geçiş kontrol sistemleriyle tam kampsamlı bir kampüs güvenliği sağlıyoruz.

Enerji

Özellikle enerji üretim tesisleri gibi çevre kontrolünün zorlaştığı sahalarda merkeze bağlı çevre güvenlik sistemleri ve bu sistemlerle entegre kamera sistemlerimiz ile anlık saldırı tehditlerini, harita üzerinden ve kamera görüntüsü ile kontrol altına alıyor sesli ve ışıklı uyarılarla gelen tehdite erkenden müdahale ediyoruz. 

Ticari & Endüstriyel Alanlar

Fabrika, hastane, AVM gibi ticari ve endüstriyel faaliyetleri olan alanlarda tüm risk analizini yapıp gerekli olan merkezi video yazılımı, geçiş kontrol, video analiz, kişi sayma, plaka okuma, yangın algılama gibi sistemlerin entegrasyonunu yapıp otomasyon tarafında tüm sistemin yönetimini tek bir ekran üzerinden sağlıyoruz.

Perakende

Tek şubeli veya zincir mağazalar olarak adlandırdığımız perakende sektöründeki müşterilerimiz için, farklı illerdeki şubelerini tek bir merkezden kontrol etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca işletmelerindeki yoğunluk haritası, kişi sayma, atm pos gibi sistemlerin verilerini kendilerine kolayca raporluyoruz.